fbpx II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej" | Wydział Prawa i Administracji

W dniach 11-12 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji UG odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej". Motywem przewodnim wydarzenia była problematyka szeroko rozumianego ryzyka, współkształtującego problematykę przestępczości gospodarczej, w tym przestępczości ubezpieczeniowej.

W obradach udział wzięli przedstawiciele świata nauki, praktyki oraz pracownicy czołowych firm ubezpieczeniowych. Merytorycznym podsumowaniem konferencji będzie zaplanowana na koniec tego roku publikacja w formie książki pokonferencyjnej.

Konferencję zorganizowano we współpracy Zakładu Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji, Spółki Logisfera FI Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie oraz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kryminologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej".
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sławomir Dajkowski
Treść wprowadzona przez: Sławomir Dajkowski